Usługi

 Nasz serwis ma charakter multimarkowy tzn. nie ograniczamy się do obsługi tylko jednej czy dwóch marek. Naszymi klientami są właściciele zarówno popularnych Opli, Fiatów czy Fordów ale również takich marek jak Mercedes, Jaguar czy Porsche. Na pewno znajdziesz u nas fachową obsługę, bez względu na markę Twojego samochodu. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy, dwóch doradców serwisowych, sześciu doświadczonych mechaników w tym elektronika samochodowego.Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na drodze oraz poczucie dobrze wykonanej usługi, w naszych serwisach używamy jedynie maszyn najwyższej jakości ze wszelkimi niezbędnymi atestami. Serwis prowadzi obsługę bieżąca, a także naprawy samochodów osobowych,van, 4x4 jak i NOWOŚĆ !! samochodów dostawczych.

 Serwis prowadzi obsługę bieżąca, a także naprawy samochodów osobowych,van, 4x4  jak i NOWOŚĆ !! samochodów dostawczych. Od tego roku serwis wprowadza tzw. e-książkę serwisową dzięki której nasi klient on-line będą mogli śledzić historię obsługi i napraw swojego samochodu. Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy napraw blacharsko-lakierniczych

  Obecnie firma posiada :
 • 8 stanowisk serwisu oponiarskiego, wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych
 • 8 stanowisk serwisu mechanicznego
 • Serwis mobilny obsługujący samochody ciężarowe
 •  


  Co każdy kierowca wiedzieć powinien?

HAMULCE - Bezpieczeństwo ponad wszystko. ….

Układ hamulcowy wymaga okresowej kontroli. Przynajmniej raz w roku należy skontrolować stan okładzin ciernych i przeprowadzić konserwację zacisków hamulcowych.
W starszych samochodach szczególną uwagę należy zwrócić na stan przewodów hamulcowych.
Ponadto raz na dwa lata należy wymieniać płyn hamulcowy.

 


 ZAWIESZENIE - Bezpieczeństwo ponad wszystko….

Zawieszenie i układ kierowniczy to zespół wielu elementów (amortyzatory, sprężyny, sworznie, gałki i drążki  kierownicze, stabilizatory, wahacze ...), które ze sobą współpracują. Okresowa kontrola i wczesne wykrywanie usterek zapobiega wybijaniu "zdrowych" części przez juz zużyte, co w rezultacie  wpływa na bezpieczną i dłuższą  eksploatację samochodu.

 OLEJ/SILNIK - Koszty, koszty, koszty….

 

Wymiana oleju to niezbędna czynność, która gwarantuje zachowanie parametrów fabrycznych i długotrwałą pracę silnika. Większość producentów samochodów zaleca raz
w roku dokonać czynności serwisowych związanych z wymianą oleju i filtrów. Wybierając olej do swojego samochodu należy kierować się przede wszystkim zużyciem silnika (przebiegiem) , a także stopniem zaawansowania technologicznego. Zwłaszcza w tej sprawie wskazany jest kontakt z doradcą serwisowym

 KLIMATYZACJA  - Komfort za który zapłaciłeś…

 

Coraz więcej samochodów jest wyposażonych fabrycznie w to dobrodziejstwo, niemniej jednak wiedza na temat korzystania z niego nie jest powszechna i często na skutek braku tej wiedzy całkowicie pozbawiamy się komfortu jazdy lub też nie wykorzystujemy w pełni naszej „klimy”. Niezbędny jest stały serwis naszej klimatyzacji polegający na:

 • wymianie czynnika chłodniczego i oleju w układzie (raz w roku)
 • wymianie filtra pyłkowego (co 10-15 tys. km)
 • dezynfekcji układu klimatyzacji
 • wymianie osuszacza układu klimatyzacji (co 2-4 lata)
 • oczyszczeniu czynnika chłodniczego z zanieczyszczeń mechanicznych (płukanie układu )
 • sprawdzeniu drożności przewodu spływowego

 

Sprawdź swój depozyt

kleber micheline yokohama dunlop hankook firestone unirolay toyo pirelli vredestein
facebook
Uwaga. Wyjątkowo w sobotę 25.09 serwis przy ulicy Legnickiej będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »